Restaurace Ranč

Recepty získané zkušenostmi a rodinnou tradicí

Panorama golfového hřiště u Prahy


Krátce o restauraci

 1. Kapacita až 80 míst
 2. Oddělené dvě části restaurace
 3. Unikátní kamenná kuchyně s udírnou
 4. Dětský koutek
 5. Letní venkovní terasa pro 20 osob
 6. Wifi připojení
 7. Prodej domácích výrobků
 8. Přijímáme platební karty
 9. Možnost platby stravenkami (ticket restaurant a sodexo)
 10. Možnost uspořádání soukromých akcí
 11. Rauty a menu dle Vašich představ
 12. Pořádáme cestovatelsko-gastronomické besedy s Janem Papežem, gastronomickou akci TRH pod vedením šéfkuchaře Jana Folka či Veselice s Mirkem Čamajem
 13. Rádi Vám připravíme dárkový poukaz dle Vašeho přáníSoukromé oslavy a firemní akce

Naše restaurace je vhodná pro pořádání narozeninových oslav, obchodních jednání, firemních večírků či jiných soukromých akcí. Možnost rezervace celé restaurace. Doporučujeme návštěvu spojit s ostatními službami resortu - ubytování v cestovatelských apartmánech až pro 70 osob, kongresové centrum s kapacitou až 80 osob s kompletním technickým vybavením a servisem, putting-golfové hřiště, rybaření na našich rybnících. Pokud jste přijeli pouze do restaurace jsou Vám k dispozici přírodní prostory lemující rybníky. V resortu je možnost potkat naše zvířecí miláčky. Děti rádi využijí naše dětské mini hřiště s houpačkami a skluzavkou.

“Využijte procházek po našem resortu a užívejte si přírodní prostory lemující rybníky.”

Rauty a menu dle Vašich představ

Naše dlouholeté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin, firemních akcí či jiných soukromých oslav, kde připravujeme rauty a celá menu na požádání Vás mohou ubezpečit, že i Váš raut či menu bude připraveno přesně dle Vašich představ.Pečené krůty, selátka, kachničky, atd….

Rodinný pivovar Bernard

V naší restauraci čepujeme točená piva Bernard, jehož koncept je rovněž postaven na rodinném podniku. V nabídce máme jak světlé, tak i polotmavé pivo.

Hodnocení

Děkujeme, že jste navštívili naší restauraci. Pokud byste nás rádi doporučili i jiným hostům nebo nám dali jakýkoliv podnět, budeme velice rádi za Vaše hodnocení.

Trip Advisor