Putting-golfové hřiště v Úžicích u Prahy

Hra, rekreační sport i zábava v jakémkoliv věku a pro celou rodinu.

Panorama golfového hřiště u Prahy

Putting-golfové hřiště je první 36-jamkové certifikované hřiště v České republice. Je to vlastně minigolfová disciplína, kde hrajete běžnou golfovou holí a golfovým míčkem na minigolfových drahách z velice kvalitní umělé trávy a překonáváte přírodní překážky. Jedná se o fyzicky nenáročnou hru, vhodnou jak pro děti, rekreační hráče, tak i seniory.

CELODENNÍ I HODINOVÉ VSTUPNÉ

Odpočinek a wifi připojení na celém hřištiwifi připojení

Každá jamka má své zázemí s lavičkou a stolem. Celé hřiště je pokryto wi-fi sítí, takže v pohodě a v klidu budete moci vyřídit své e-maily nebo brouzdat na sociálních sítí a oznámit svým přátelům, že jste zrovna v Úžicích na golfíku

U nás hrajete za jakéhokoliv počasíhraní za jakéhokoliv počasí

Klasické adventure golfové hřiště mají standardně pouze 18 jamek, u nás se pyšníme i jamkou 19, která Vám poslouží jako zázemí a místo, kde se můžete schovat před špatným počasím a v klidu si odpočinout. Ale nejen to, každá jamka má svojí stříšku a proto není problém chvíli počkat, až ustane nepříznivé počasí. Celé hřiště bylo postaveno tak, aby myslelo na svoje hráče, tedy na Vás.

Hřiště je nekuřácké. Využijte kuřácké koutkykuřádký koutek

Jelikož je považován putting-golf za sportovní disciplínu, není možné přitom kouřit, proto je naše hřiště plně nekuřácké. Pro vášnivé kuřáky máme dvě místa, kde si mohou v klidu dopřát své pravidelné dávky nikotinu.

Výhodný vstup pro členy klubu a jejich rodinu

U nás si zahrajete nejen přes den, ale také v noci...hraní v noci

Celé hřiště je navíc vybaveno umělým osvětlením pro hru ve večerních a nočních hodinách. Osvětlené hřiště je velice atraktivní a dává hře opravdu další rozměr a nevídanou poetiku. Pro uzavřenou společnost rádi hřiště zpřístupníme i ve večerních hodinách.