Putting-golfové hřiště v Úžicích u Prahy

Hra, rekreační sport i zábava v jakémkoliv věku a pro celou rodinu.

Panorama golfového hřiště u Prahy

Putting-golfové hřiště je první 36-jamkové certifikované hřiště v České republice. Je to vlastně minigolfová disciplína, kde hrajete běžnou golfovou holí a golfovým míčkem na minigolfových drahách z velice kvalitní umělé trávy a překonáváte přírodní překážky. Jedná se o fyzicky nenáročnou hru, vhodnou jak pro děti, rekreační hráče, tak i seniory.

CELODENNÍ I HODINOVÉ VSTUPNÉ

Odpočinek a wifi připojení na celém hřištiwifi připojení

Každá jamka má své zázemí s lavičkou a stolem. Celé hřiště je pokryto wi-fi sítí, takže v pohodě a v klidu budete moci vyřídit své e-maily nebo brouzdat na sociálních sítí a oznámit svým přátelům, že jste zrovna v Úžicích na golfíku

Hřiště je nekuřácké. Využijte kuřácké koutkykuřádký koutek

Jelikož je považován putting-golf za sportovní disciplínu, není možné přitom kouřit, proto je naše hřiště plně nekuřácké. Pro vášnivé kuřáky máme dvě místa, kde si mohou v klidu dopřát své pravidelné dávky nikotinu.

Výhodný vstup pro členy klubu a jejich rodinu

U nás si zahrajete nejen přes den, ale také v noci...hraní v noci

Celé hřiště je navíc vybaveno umělým osvětlením pro hru ve večerních a nočních hodinách. Osvětlené hřiště je velice atraktivní a dává hře opravdu další rozměr a nevídanou poetiku. Pro uzavřenou společnost rádi hřiště zpřístupníme i ve večerních hodinách.